NEW KIMO

ÖNE ÇIKANLAR

Dinamik görünüm
Süper geniş alan
Kişiselleştirilmiş iç trim

DIŞ

Mutlu "Gülümseyen Yüz" Tasarımı

"Gülümseyen Yüz" tasarımında, ‘KAYIP BALIK NEMO’ adlı filmdeki küçük Yıldız Nemo'dan esinlenilmiştir. NEW KIMO, Chery ailesi'nin mutlu genini miras alır.

Elmas Tasarımlı Far

Yüksek / alçak ışın, kombine far sistemi hassas yapıya ve daha yüksek aydınlatma verimi sağlayan stereoskopik modelleme tasarımına sahiptir.

Ön Izgara

Izgara hava girişi aracın yatay görsel efektini uzatır ve petek tarzı ızgara dinamik görünüm kazandırır.

Yan Kapı ve Arka Kapı Kolu

Pencere bağlantılı arka kapı kolu tasarımı "Q" şeklini alıyor ve QQ Ailesi'nin anlamını benzersiz bir şekilde ortaya koyuyor.

Panoramik Arka Cam

Temperli malzemelerden yapılmış panoramik arka cam,  süper geniş görsel deneyim kazandırıyor. Isıtma ve temizleme gibi işlevler sunarak, açık görüş alanı elde edilmesini sağlıyor.

Entegre Arka Bagaj Kapısı

Hidrolik kaldırıcıyla birlikte geniş açılan bagaj kapı tasarımı, rahat kullanım kolaylığı sağlar. Bu da nesneleri almanızı veya saklamanızı kolaylaştırır.

İÇ

Merkez Konsolu

Transformatör benzeri orta konsol tasarımı daha kişiselleştirilmiş unsurlardan oluşur. Özellikle, yuvarlak ve zarif tasarım stilini asimile eder.

Canlı ve Işıklı Dijital Gösterge

Gerçek zamanlı aktif olan turuncu arka plan aydınlatması ve beyaz arka aydınlatması keskin bir kontrast oluşturuyor ve LED Ekran'ın dönme hızını dinamikleştiriyor. LCD'de, gerçek zamanlı araç hızı, istediğiniz zaman sürüş koşullarına ayak uydurmanızı sağlayacak şekilde dijital olarak görüntülenir.

Direksiyon

Sportif direksiyon simidi tasarımı, dinamik ve şık bir his verir.

Katlanır Arka Koltuklar

Arka sıra koltukların hepsi tamamen katlandıktan sonra, araç alanı 636L'ye ulaşabilir.

Örgü Koltuk tasarımı

İyi sargı performansı ve anti-denizaltı fonksiyonuna ek olarak, insan mühendisliği ile koltuklar yeniden şekillendirilmiş ve modaya uygunluğu sağlanmıştır.

PERFORMANS

Motor

Silindir kolu yağlama gerektirmez. Hafif alüminyum alaşımı malzemesi, yapıyı sağlam ve kompakt yaparak araç ağırlığını düşürmektedir. Plastik giriş manifoldu: Hacimsel Yüksek hızlı, yüksek verimli ve orta-düşük dönüş hızı torkuna dikkat eder. Çift eksantrik mili (DOHC): Daha hassas hava dağıtımı ve daha verimli yakıt kullanımı sağlar.

İletim

NEW KIMO, AT ve MT'nin güçlü noktalarını bir araya getiren AMT dişli kutusunu benimser. Şanzıman sadece otomatik şanzımanın avantajlarına sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda manuel şanzımanın yüksek verimlilik, düşük maliyetini sağlar.

Süspansiyon sistemi

Ön süspansiyon, hızlı yanıt verme hızı, güçlü darbe emici performans ve küçük alan kullanımı gibi özelliklere sahip mini otomobillere uyarlanmış McPherson süspansiyon sistemini kullanır.

GÜVENLİK

Fren Sistemi ABS + EBD

Yüksek yapılandırılmış koruma güvenliğinizi sağlar ve size mükemmel fren performansı getirir.

Enerji emici Direksiyon Sütunu

Çarpışma durumunda, ön soğutma yolcusu ve sürücünün güvenlik alanını artırmak ve sürücünün baş ve göğüste yaralanmasını önlemek için enerji emici direksiyon kolonu sürücüye olan mesafeyi genişletmek için geriye çeker.

Hava Yastığı

Ön sıradaki koltuklar, beklenmedik çarpışma anında yolcunun ve sürücünün yaralanmasını hafifletebilecek tam boyutlu hava yastıklarıyla donatılmıştır.

Kafes tasarımlı gövde

Kafes tasarımlı çelik gövde, düşük yükseklik ve kolay montaj gibi güçlü noktalardan oluşur.

Rahatlık

Akıllı Gövde Kontrol Sistemi

Hırsızlığa Karşı Gövde: Tek tuşla savunma ve LED hırsız alarmı göstergesi ile araç kapısı kilitlendikten sonraki endişelerinizden kurtulursunuz. Acil Yardım Kilidi Açma ve Yardım Sistemi: Araç çarpışması durumunda, bu sistem otomatik olarak sinyal alır ve kilit açma işlemini gerçekleştirir.

Elektrikli Camlar

"Uzaktan Tek Tuşla Otomatik Cam Kaldırma" ile, kapı kilidini uzaktan kontrol edebilir ve dört adet pencereyi otomatik olarak açıp kapatılabilirsiniz.

USB Dijital Çalma Arabirimi

Şık MP3 arabirimi, müzik çalma taleplerini karşılar.

İnsan odaklı Depolama Alanı

Depolama amaçlı oluşturulan eşya bölmeleri makul bir şekilde dağıtılmış ve uygun büyüklüktedir.

Teknik Özellikler

  • 1.6 DVVT MT
Genel Bakış Kategori Binek
Ürün Etiketi 1.0 MT
Model adı Yeni Kimo
Motor Motor Etiketi 1,0 L
Silindir hacmi (cc) 998
Max. Hız (kph) 150
Max. Güç (Kw / dev / dak) 51/6000
Max. Tork (Nm / dev / dak) 93/3500~4000
Silindir Sayısı 3
Silindir Valfi 12
İletim Vites Kutusu 5 İleri Manuel
Yakıt Tüketimi Yakıt tipi Benzin
Yakıt Tankı Kapasitesi (litre) 35
Dış Uzunluk (mm) 3564
Genişlik (mm) 1620
Yükseklik (mm) 1527
Dingil Mesafesi (mm) 2340
Ağırlık Boş Ağırlık (kg) 936
Tekerlek ve Lastikler Lastikler 165/60 R14

E-BÜLTEN LİSTEMİZE KAYIT OLUN

Yenilikler hakkında bilgi almak için bizi takip edin