NEW CHANCE

ÖNE ÇIKANLAR

Enerji ve şık tasarımın tutkuyla gösterimi. Sportif anlamda parlayın.
Mükemmel siyah iç mekan
Güçlü motorun mükemmel kombinasyonu
Sakin çalışma ve sürüş hassasiyeti.
Güvenlik.
Samimi tasarım, zevkin tadını çıkarın.

DIŞ

Farlar

Aydınlatma setlerini geliştiren (optik lens), kristal elmas ile Kartal göz türünün tek parça tasarımı daha net ve daha sportiftir. Ayarlanabilir yükseklik, en iyi yol aydınlatma efektini elde etmek için daha aydınlık ve daha uzun yapar.

Ön Izgara

Siyah dikey giriş ızgarası, sportif ve güçlü bir stili gösterir. Üst ve alt emme ızgarası etkili bir hava akışı sağlar ve yakıt verimliliğini arttırır.

Elektrikli Dış Dikiz Aynası

Geniş dikiz aynaları gövde ile aynı rengi paylaşır.

Çift-Beş Kollu Alüminyum Alaşım Jant

Tekerlek yivinin radyal modeli, güçlü ve etkili soğutma kabiliyeti ile frenleme performansını büyük ölçüde arttırır.

Arka Cam

Arka çeyrek alan küçültülerek, arka cam tasarımı genişletildi ve böylece açık ve parlak iç mekan oluşturularak, sürücünün rahatlığı sağlandı.

Arka Tasarım

Arka kapak ve arka farları birbirine bağlayan bir doku hattı, arka tampon tasarımı ile birlikte iyi düzenlenmiş stereoskopik katmanlar oluşturur ve sportif stili vurgular. Arka bölümün tamamı esnek ve canlıdır.

İÇ

Çift Merkezi Konsol

"Martı Kanadı" biyonik tasarımı belirgin ve güçlü görsel etkiye sahiptir. Düğmelerin düzeni ve ayarları, ergonomik işlemlerin gereksinimlerini karşılar.

Direksiyon

Çok fonksiyonlu üç kollu direksiyon, daha emniyetli ve zariftir.


Gösterge Paneli
Çokgen kutu tasarımlı gösterge tablosu daha sportif duygular verir. Faz mesafesi, kapı aralığının doğru gösterimi ve emniyet kemerinin hatırlatılması da dahil olmak üzere yaklaşık 20 öğe bilgiyi gösterebilir.

Koltuk
Siyah sportif koltuklar, gelişmiş dokuma kumaşlardan yapılır.

Bagaj
Kapasitesi 450L, bagajın genişliği arka koltukların açılmasıyla 1450L'ye kadar genişletilebilir.

PERFORMANS

Motor

SOHC 16 valfli motorun hafif tasarımı Chery tarafından geliştirilmiştir. Chery, emme ve egzoz tarafındaki aspirasyon alanını % 15 oranında arttırarak, motorun daha verimli çalışmasını sağlayacak dünya çapında teknolojiye sahiptir.

DVVT + 7CVT Altın Güç Aktarma Organı

1.6L DVVT motor, sıradan motorlara kıyasla ivme oranını% 12 oranında arttırabilir. Daha güçlü bir güçle sürekli ve değişken emiş/egzoz zamanlaması teknolojisini benimser; Yakıtın maliyet etkinliği% 20'nin üzerine çıkabilir ve daha fazla yakıt tüketebilir.


MT
Vites değişimleri, yüksek aktarım verimi ile çalışır. Vites değiştirme dişlisi, avuç için uygun olacak şekilde tasarlanmış deri ile sarılırdır ve daha keyifli sürüş deneyimi sağlar.

Süspansiyonlar
McPherson tipi ön süspansiyon: Dönüş esnasında yol yüzeyine kendini adapte ederek, lastiklerle zemin temasını en üst düzeye çıkararak sürüşte kararlılığı garanti eder. Dikey çekme kolu tipi süspansiyon: Sönümleme kuvveti fren esnasında hassas ve esnek bir şekilde ayarlanabilir, böylece sürüş konforu ve kararlılığı garanti edilir.

NVH Sessizleştirme Teknolojisi
Yapı optimizasyonu, gösterge paneli, A, B, C direği, çatı, tavan, dış aynalar ve otomobil tekerleği trimleri gibi bileşenler üzerinde yapılır. Ses yalıtımı taban plakası ve granül zemin paspas, ses yalıtımı, titreşim izolasyonu, kalkan ve bu parçaların sızdırmaz kılma kabiliyetini arttırmak üzere tasarlanmıştır, bu da otomobilin içindeki gürültüyü büyük ölçüde azaltır, aracın boşta çalıştığı durumda gürültü 43 dB'ye kadar düştüğü için, sürücüler için sakin ve neşeli bir ortam sağlanır.

GÜVENLİK

Yüksek Sağlamlık ile Kafes Tasarımlı Gövde

Lazer kaynak işlemi sonrasında farklı kalınlıklarda preslenmiş ve delikli çelik plakalarla oluşturulmuştur. Antideformasyon üzerinde yüksek performansa sahip kafes tasarımlı gövde..

Hava Yastığı

Çift hava yastığı anında açılır, sürücü ve ön yolcunun göğüsleri ve yüzlerine uygulanan darbe kuvvetini tamponlar. Sürücü ve yolcu için hayat emniyeti verimli bir şekilde garanti edilir.

Kendini Kabin İçine Alan Motor Tasarımı

Otomobil ön taraftan darbe aldığında, sabit dirsek otomatik olarak kırılıp, kabin içine sokularak motor içeri iniyor, böylece yolcunun yaralanması önleniyor.

Çarpışmada Kendi Kendine Açılma Fonksiyonu

Bir çarpışma anında, emniyet hava yastığı modülü, çarpışma sinyalini BCM tarafından veri yolu vasıtasıyla gönderir ve sürücüye kilidi açma sinyalini saniyede bir göndererek veya yolcunun Kendi kendine olabildiğince çabuk tehlikeden kaçınmasını sağlar.

ABS + EBD Sistemi

ABS sistemi, kaymaz ve anti kilit fren gibi oto güvenlik kontrol haklarına sahiptir, bu nedenle sistemin hızlı tepki verme yeteneği, fren mesafesini kısaltması, frenleme esnasında direksiyon kontrolünü muhafaza etmesi, lastiklerde anormal aşınmayı önlemesi sağlanır; Ön ve arka akslardaki fren gücü dağılım oranı EBD ile otomatik olarak ayarlanabilir, böylece frenleme etkinliği arttırılır.

Rahatlık

Katlanır Uzaktan Kumandalı Anahtar

Uzaktan kumandalı anahtar ile kapıların ve bagajın kontrolü kullanışlı ve pratiktir.

Ses Uyarılı Kontak Hatırlatıcısı

Motor kapalıysa ve anahtar kontak bırakılmışsa, sürücüye ve yolculara sesli olarak hatırlatma yapar.

Akıllı Geri Vites Sensörü

Ultrasonik radar sensörü, geniş algılama açısı kapsamını (yatay olarak 110 ± 15 derece ve dikey olarak 60 ± 10 derece) kullanarak kapsamlı bir şekilde park ederek mükemmel bir park gerçekleştirir.

Verimli Soğutma ve Isıtma

Soğutma ve ısıtma konusunda üstün kontrol, sürücü veya yolcu sıcaklığı önceden ayarladığında, sistem otomatik olarak istenilen sıcaklığa mümkün olan en kısa sürede ulaşacaktır.

Geniş Kapı Tasarımı

Genişletilmiş ve yükseltilmiş kapı sürücü ve yolcuların arabadan inip çıkmalarını kolaylaştırmak için tasarlanmıştır.

Esnek Depolama Alanı

NEW CHANCE, depolama için küçük eşyalara bol alan sağlar.

Teknik Özellikler

  • 1.5 MT
Genel Bakış Kategori Binek
Ürün Etiketi
1,5 MT
Model adı New Chance
Motor Motor Etiketi
1,5 L
Silindir hacmi (cc)
1497
Max. Hız (kph) 170
Max. Güç (Kw / dev / dak) 80/6000
Max. Tork (Nm / dev / dak) 140/4500
Silindir Sayısı 4
Silindir Valfi 16
İletim Vites Kutusu 5 İleri Manuel
Yakıt Tüketimi Yakıt tipi Benzin
Yakıt Tankı Kapasitesi (litre) 50
Dış Uzunluk (mm) 4188
Genişlik (mm) 1686
Yükseklik (mm) 1480
Dingil Mesafesi (mm) 2527
Ağırlık Boş Ağırlık (kg) 1210
Tekerlek ve Lastikler Lastikler 185/60 R15

E-BÜLTEN LİSTEMİZE KAYIT OLUN

Yenilikler hakkında bilgi almak için bizi takip edin