NEW ALIA

ÖNE ÇIKANLAR

Dinamik Tasarım
Kaliteli malzeme ile çevre dostu
DVVT güçlü motor
Sessiz ve rahat bir sürüş alanı
Güvenlik
Gelişmiş teknoloji konfigürasyonu

DIŞ

Kartal Görünümlü Keskin Hatlar

Farlar kartal gözleri kadar akıllıdır. Yüksek entegreli sollama farı, gizli dönüş far dizaynı, kaliteli dizayn ve yüksek teknolojili krom kaplama, şık ve zarif tasarım.

U- Tasarımlı Krom Kaplamalı Ön Izgaralar

Krom kaplı üst emme ızgarası, dinamik görünümlü alçak spoyler; dinamiklerle dolu arabayı genç ve şık gösteriyor.

H.D.S teknolojisi

Genel şekil, bilimsel tasarımın en iyi yorumu olarak aracın hızına ve net ağırlığına göre detaylı olarak hesaplanmaktadır. Rüzgar direnci parametresi, yakıt tüketimini azaltmak için türbülans oluşturulması yoluyla düşürülür ve aracın sürüş esnasında otomobil hızını ve kararlılığını artırır.

Akıllı Arka LED Farlar

Otomobilin daha dinamik ve teknolojik olmasını sağlayarak sportif bir görünüm yaratır.

İÇ

Kanat Tasarımlı Orta Konsol ve Teknolojik Orta Konsol Paneli

Yatay entegreli, kartal tasarımlı orta konsol, otomobilde güçlü teknolojik duygu yaratmak için siyah çok tuşlu konsol ve metal renkli havalandırma ventili ile donatılmıştır.

Ergonomik iç mekan

Koltuğa otururken, omuzlar ve uyluklar arasında 120 derecelik en rahat konum bulunur. 120 derecelik konforlu koltuklar, bel kaslarını rahatlatır, bacaklar konforlu bir biçimde zemine yerleştirilir ve kan damarları karından kalçaya, düzenli kan dolaşımına karşı baskı yapmadan, dinlenme sırasındaki insan vücudunun fizyolojik ihtiyaçlarına göre ayarlanır. Kol dayama kolçağı yolculara ekstra bir rahatlık sağlar.

38db Sessiz Alan (NVH)

NVH rahat ve keyifli sessiz bir ortam oluşturur; tüm malzeme yüksek hassasiyetli, mükemmel güç ve ses dayanıklılığa sahip çelik bölümler tarafından işlenir. Yapı tasarımı, kullanıcılara kalite duygusu sağlar.

PERFORMANS

DVVT + 7CVT Üstün Güç Aktarma Organı

1.6L DVVT motor, sıradan motorlara kıyasla ivme oranını% 12 oranında arttırabilir. Daha güçlü, sürekli ve değişken emiş / egzoz zamanlaması teknolojisini benimser; Yakıt tüketiminde ekonomi sağlar.

Gelişmiş Mühendislik Tasarımlı Şasi

Süper ince ayar ve en son teknolojik gelişme ile ön ve arka stabilizatör çubuklarını düzenler. Otomobilin yol tutuşunu kontrol eder, ön ve arka süspansiyonları mükemmel şekilde eşleştirir ve otomobile kompakt ve konforlu sürüş deneyimi garanti eder.

Optimize Edilmiş Ön McPherson ve Bağımsız Süspansiyon

Optimize edilmiş ön McPherson ve arka çok bağlantılı bağımsız süspansiyonlar, otomobilin yol tutuşunu arttırır ve mükemmel bir konfor sağlar.

Elektronik Hidrolik Direksiyon Sistemi

Düşük veya yüksek hızda otomobile dengeli, konforlu ve güvenli bir yol deneyimi sunar.

GÜVENLİK

3R Hafif Çarpışma Önleyici Gövde

Otomobil gövdeleri, A-segment otomobillerde yüksek dayanımlı çelik levhaların% 45'ini nadiren benimser, termal şekillendirme teknolojisi yalnızca lüks otomobiller tarafından benimsenir. Acil durumlarda daha fazla güvenlik için, sürücü veya yolcu yaralanmalarını azaltır.

Ultra Yüksek Dayanımlı Çelik Plakalar

Otomobiller 7 parça termal güvenlik-kafes “yaşam alanı oluşturmak için” ultra-yüksek dayanıklı çelik plakalardan oluşur. Arabaların kilit parçaları, orta / premium araçlar tarafından benimsenen termal olarak oluşturulan ultra yüksek dayanıklı çelik levhaları (1,600 MPa'ya kadar etkili dayanım kuvveti ile birlikte) tanıtmaktadır. Araçların daha fazla güvenliği için güç 3-5 kat arttırıldı.

Altılı Hava Yastığı

Ön sürücü ve yolcu hava yastığı, perde hava yastıkları ve ön koltuk yan hava yastıklarıyla donatılmıştır.

Rahatlık

Lüks 7inç Ultra Geniş Dokunmatik Ekranlı Eğlence ve Navigasyon Sistemi

7 inç HD (WVGA) dokunmatik ekran; geniş HD ekranıyla kaliteli film izleme imkanı sunar.

360° Akıllı Sürüş, Bilgi-Eğlence Sistemi

Multimedya sistemi mp3 ve wma gibi, 5 fark ses formatına, avi ve rmvb gibi 13 farklı video formatına ve JPG, BMP gibi çeşitli fotoğraf formatlarına sahiptir. USB şarj teknolojisi sayesinde eğlenceli ve keyifli bir sürüş deneyimi sunar.

Bol depolama alanları

Kullanıcıları göz önünde bulunduran geliştirme ekibi, JD Power tarafından önerilen "kullanıcıların en çok arabaya bindirdiği yirmi nesneye" göre 30'a kadar depolama alanı tasarladı. Sonuç olarak kullanıcılar serbestçe eşyalarını arabaya yerleştirebilirler.

Valeo Pasif Giriş ve Tek Tuşla Başlatma Sistemi

Sürücü kapısından 2 metre uzaklıktan akıllı anahtar algılama ile kolay kullanımlı ve benzersiz teknolojik ön yolcu kapısı ve arka kapılar.

Dinamik Arka Görüş Sistemi

Sürücülerin rahatlığını ve güvenliğini arttırmak için otomobilin geri hareketinde güvenliği arttırmak için görüntü sistemi devreye girer.

Geniş Bagaj Hacmi

Mekanik parçaların montaj konumunun ayarlanması ve hidrolik destek direğinin kullanılmasıyla, kullanılabilir alan en üst düzeye çıkarılmış ve bagaj iç hacmi arttırılmıştır.

Teknik Özellikler

  • 1.6 DVVT MT
Genel Bakış Kategori Binek
Ürün Etiketi 1.6 DVVT MT
Model adı New Alia
Motor Motor Etiketi 1,6 L
Silindir hacmi (cc) 1598
Max. Hız (kph) 185
Max. Güç (Kw / dev / dak) 93/6150
Max. Tork (Nm / dev / dak) 160/3900
Silindir Sayısı 4
Silindir Valfi 16
İletim İletim Türü 5 İleri Manuel
Yakıt Tüketimi Yakıt tipi Benzin
Yakıt Tankı Kapasitesi (litre) 50
Dış Uzunluk (mm) 4652
Genişlik (mm) 1825
Yükseklik (mm) 1483
Dingil Mesafesi (mm) 2700
Ağırlık Boş Ağırlık (kg) 1350
Tekerlek ve Lastikler Lastikler 205/55 R16

E-BÜLTEN LİSTEMİZE KAYIT OLUN

Yenilikler hakkında bilgi almak için bizi takip edin