HAKKIMIZDA

ARGE MODELLERİ

Chery’nin AERI’si Genel Yönetim Departmanı, Avustralya Deniz Aşırı Bölümü, Motor Bölümü I, Motor bölümü II, Platform Bölümü, İç ve Dış Süsleme Bölümü, Malzeme Bölümü, Şanzıman Bölümü, Elektrik ve Elektronik Bölümü, Gövde Bölümü, Bilgisayar Destekli Mühendislik Bölümü, Temiz ve Etkin Teknoloji Bölümü, Şase Bölümü, diğer Finansman & Muhasebe ve İnsan Kaynakları Bölümü vs.den oluşur.

Araştırma- Geliştirme sırasında Chery; yolcu araçları üzerinde odaklanır ve genel tipte ve orta boyda ekonomik otomobillere ve ticari spor araçlara önem verir. Uluslararası rekabette yeralmak için yurtiçi maliyet avantajlarını en son raddeye kadar kullanır ve ürünün performansını uluslararası standartlara uygun hale getirir.

Avrupa’nın seçkin dizayn firmaları tarafından dizayn edilen modellerin tüm kalite ve güvenlik testleri İngiliz VCA firması tarafından İngiltere de yapılmaktadır. Ayrıca VCA firması yetkililerinin oluşturduğu 15 kişilik sürekli mühendis ekibi, üretimin VCA güvenlik standartlarında olması için gerekli desteği verir ve çalışmayı yapar.

Ar- Ge modellerimiz yabancı mühendislerimiz ile birlikte uluslararası standartlara ve ihtiyaçlara göre ülkelere özel tasarlanır. Her ülkenin kendine özel yapılmış modeli vardır.

 

Muzaffer Mermer
Muzaffer Mermer

Tüm Chery çalışanları yaptığı ürünlerin insan hayatı için ne kadar önemli olduğunu bilmektedir. Şirket politikasına göre ürettiği her üründe insan hayatının değerini tekrardan hatırlamak ilkeleridir.

Chery çalışanı işinin yaparken pratik ve gerçekçi tavrını eksik etmez. Chery kendi araştırma- geliştirme takımını eğitmek, yetiştirmek için dünya çağında pek çok tanınmış tasarım şirketleri ile işbirliği yaparak paylaşımcı Arge tekniklerini üretimde kullanır.

E-BÜLTEN LİSTEMİZE KAYIT OLUN

Yenilikler hakkında bilgi almak için bizi takip edin